David Bomberg

Anasayfa » Tablo Galerisi » Klasik Eserler » Cubism » David Bomberg
  • Barges (1919) - David Bomberg Tablo

    Barges (1919) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Barges” (1919) adlı eserinde mavi tonların hakim olduğu serin, pastel bir palet taşır. Dekolata, eseri seçtiğiniz mekâna göre kanvas tablo ya da cam tablo olarak özenle üretir. Bu çalışma, sayfadaki diğer dekorasyon seçenekleriyle birlikte evinizin farklı köşelerine taşınabilir. Bu çalışma, standart tablo ölçülerine değil, eserin gerçek oranına göre üretilir.

  • Bathing Scene (1913) - David Bomberg Tablo

    Bathing Scene (1913) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Bathing Scene” (1913) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Dekolata, bu eseri yüksek çözünürlüklü kanvas tablo ve derinlik katan cam tablo olmak üzere iki farklı dokuda hayata geçirir. Dekolata, bu eseri birden fazla dekorasyon ürünü seçeneğiyle mekânınıza taşır. Bu eseri, standart ölçülere sıkıştırmadan, orijinal en-boy oranına sadık kalarak sunuyoruz.

  • Bomb Store (1942) - David Bomberg Tablo

    Bomb Store (1942) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Bomb Store” (1942) adlı eserinde kırmızı ve kiremit tonlarının öne çıktığı sıcak, pastel bir palet taşır. Dekolata, eseri hem kanvas tablonun doğal yüzeyiyle hem de cam tablonun modern parlaklığıyla sunar. Dekolata, bu tasarımı tek bir formatla sınırlamaz — sayfada yer alan diğer dekorasyon ürünleriyle de buluşturur. Bu çalışma, standart tablo ölçülerine değil, eserin gerçek oranına göre üretilir.

  • Flowers (1943) - David Bomberg Tablo

    Flowers (1943) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Flowers” (1943) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak, doygun bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Bu eseri, sayfadaki diğer dekorasyon ürünü seçenekleri arasından size uygun olanla tamamlayabilirsiniz. Bu tablo, eserin gerçek boyut oranlarını koruyarak hazırlanır — standart bir kalıba zorlanmaz.

  • Imaginative Composition 'The Tent' (1923) - David Bomberg Tablo

    Imaginative Composition ‘The Tent’ (1923) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Imaginative Composition ‘The Tent'” (1923) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Dekolata, eseri seçtiğiniz mekâna göre kanvas tablo ya da cam tablo olarak özenle üretir. Dekolata, aynı tasarımı sayfada yer alan farklı dekorasyon ürünü seçenekleriyle de hayatınıza dahil eder. Bu eseri, standart ölçülere sıkıştırmadan, orijinal en-boy oranına sadık kalarak sunuyoruz.

  • In the Hold (1914) - David Bomberg Tablo

    In the Hold (1914) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “In the Hold” (1914) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Dekolata, eserin renklerini kanvas tabloda yumuşak bir dokuyla, cam tabloda ise canlı bir parlaklıkla yansıtır. Dekolata, bu eseri birden fazla dekorasyon ürünü seçeneğiyle mekânınıza taşır. Eserin gerçek boyutlarına saygı duyarak, hiçbir kırpma yapmadan orijinaline uygun üretiyoruz.

  • Jerusalem, Looking to Mount Scopus (1925) - David Bomberg Tablo

    Jerusalem, Looking to Mount Scopus (1925) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Jerusalem, Looking to Mount Scopus” (1925) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak, pastel bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dekolata, bu tasarımı sayfadaki diğer dekorasyon ürünü alternatifleriyle de sunar. Eserin orijinal kompozisyonu bozulmadan, kendi özgün oranıyla duvarınıza taşınır.

  • Ju Jitsu (1913) - David Bomberg Tablo

    Ju Jitsu (1913) – David Bomberg Tablo

    749,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Ju Jitsu” (1913) adlı eserinde gri tonların hakim olduğu monokrom bir palet taşır. Dekolata, eseri seçtiğiniz mekâna göre kanvas tablo ya da cam tablo olarak özenle üretir. Bu çalışmayı, sayfadaki diğer dekorasyon ürünü seçenekleriyle bir arada değerlendirebilirsiniz. Dekolata, her eseri kendi doğal oranında üretir; kırpma veya germe yapılmaz.

  • Lilian (1932) - David Bomberg Tablo

    Lilian (1932) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Lilian” (1932) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Bu eser, kanvas tablo formatında sıcak ve dokulu, cam tablo formatında ise keskin ve parlak bir görünüm kazanır. Bu çalışmayı, sayfadaki diğer dekorasyon ürünü seçenekleriyle bir arada değerlendirebilirsiniz. Dekolata, her eseri kendi doğal oranında üretir; kırpma veya germe yapılmaz.

  • Racehorses (1913) - David Bomberg Tablo

    Racehorses (1913) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Racehorses” (1913) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Bu eseri, sayfadaki diğer dekorasyon ürünü seçenekleri arasından size uygun olanla tamamlayabilirsiniz. Bu eser, orijinaline sadık kalınarak, doğal oranıyla kanvasa/cama aktarılır.

  • Self Portrait (1932) - David Bomberg Tablo

    Self Portrait (1932) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Self Portrait” (1932) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak, pastel bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dekolata, bu tasarımı tek bir formatla sınırlamaz — sayfada yer alan diğer dekorasyon ürünleriyle de buluşturur. Bu eser, orijinaline sadık kalınarak, doğal oranıyla kanvasa/cama aktarılır.

  • The Artist's Wife and Baby (1937) - David Bomberg Tablo

    The Artist’s Wife and Baby (1937) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “The Artist’s Wife and Baby” (1937) adlı eserinde mavi tonların hakim olduğu serin, pastel bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dekolata, bu tasarımı tek bir formatla sınırlamaz — sayfada yer alan diğer dekorasyon ürünleriyle de buluşturur. Eserin özgün kompozisyonu, hiçbir kırpma veya uzatma yapılmadan aynen aktarılır.

  • The Mud Bath (1914) - David Bomberg Tablo

    The Mud Bath (1914) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “The Mud Bath” (1914) adlı eserinde kırmızı ve kiremit tonlarının öne çıktığı sıcak bir palet taşır. Bu çalışmayı klasik bir dokunuş için kanvas tablo, modern bir çizgi için cam tablo olarak tercih edebilirsiniz. Dekolata, bu tasarımı sayfadaki diğer dekorasyon ürünü alternatifleriyle de sunar. Bu çalışma, sanatçının bıraktığı orijinal orana sadık kalınarak basılır, ilave veya eksiltme yapılmaz.

  • Tregor and Tregoff, Cornwall (1947) - David Bomberg Tablo

    Tregor and Tregoff, Cornwall (1947) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Tregor and Tregoff, Cornwall” (1947) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak, doygun bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dekolata, aynı tasarımı sayfada yer alan farklı dekorasyon ürünü seçenekleriyle de hayatınıza dahil eder. Dekolata, her tabloyu kendi doğal formunda sunar; tek tip kalıplara sokmaz.

  • Vigilante (1955) - David Bomberg Tablo

    Vigilante (1955) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Vigilante” (1955) adlı eserinde turuncu ve toprak tonlarının hakim olduğu sıcak bir palet taşır. Bu çalışmayı ister gerdirilmiş kanvas tablonun sıcak dokusunda, ister cam tablonun parlak netliğinde duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dekolata, bu tasarımı tek bir formatla sınırlamaz — sayfada yer alan diğer dekorasyon ürünleriyle de buluşturur. Eserin orijinal kompozisyonu bozulmadan, kendi özgün oranıyla duvarınıza taşınır.

  • Vision of Ezekiel (1912) - David Bomberg Tablo

    Vision of Ezekiel (1912) – David Bomberg Tablo

    879,90’dan başlayan fiyatlarla David Bomberg

    David Bomberg, “Vision of Ezekiel” (1912) adlı eserinde gri tonların hakim olduğu monokrom bir palet taşır. Dekolata, bu eseri yüksek çözünürlüklü kanvas tablo ve derinlik katan cam tablo olmak üzere iki farklı dokuda hayata geçirir. Aynı tasarımın sayfada yer alan farklı dekorasyon ürünü versiyonlarına da göz atabilirsiniz. Dekolata, standart ölçü dayatmadan, her esere özgü orana saygı gösterir.

Scroll to Top